Megosztás
 

 Lyonel Weaver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lyonel Weaver
Don't Hide Your Real Face

Lyonel Weaver
Ember
we have the strongest faith
☮ Főkarakter : Lyonel
☮ Kor : 37
☮ Hozzászólások száma : 9



TémanyitásTárgy: Lyonel Weaver   Lyonel Weaver EmptyVas. 19 Júl. 2015 - 18:11


Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy én. És élt, és él most is. Nincs itt semmi olyan dolog, amelyet ne tudnál megérteni, az az én szerepem. Nos, Lyonel vagyok, könyvelek, és 28 vagyok. Egy ideje feje tetejére állt a kis, békés világom, és jelenleg is ebből a sokkból lábadozom, eddig totális sikerrel. Nem nyálzom, nem sikítozom, se semmi. Azt hiszem, szerencsésnek is mondhatom magam emiatt, de még nem kiabálom el. Láthatok én még olyat, amitől kiég a körte, és elszakad az ékszíj. Na, akkor lesz szép menet. De, ne lássunk rémeket..


Nem vagyok egy szörnyeteg. Igyekszem könnyen ismerkedni, bár a nevekkel nem vagyok jóban, sokat elfelejtek. De nem direkt! Lehet velem mókázni, beszélgetni, vagy csak ülni, és bámulni. Multifunkcionális vagyok, amennyire csak lehet. Amúgy a bátyámmal élek, nincs háziállatom, de tervezem lecserélni a pókokat a sarokból. Nem viccesek.

Nem vagyok haragtartó típus amúgy, és ellenségeket sem gyűjtök, szóval.. ne habozz, lépj, hagyj nyomot, és lesz, ami lesz!




EGY KIS LISTA:


× Név ~ kapcsolatról röviden

× Név ~ kapcsolatról röviden

× Név ~ kapcsolatról röviden

× Név ~ kapcsolatról röviden



Béke (Y)

Lyonel Weaver
28. humanoid. Logan Lerman. mosolykirály könyvelő.




Kód:
[center]<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald' rel='stylesheet' type='text/css'> <style type="text/css"> #retext { width: 230px; height: 130px; background: white; color: #888888; overflow: auto; font: 9px georgia; text-align: justify; padding: 10px; } #retext::-webkit-scrollbar { width: 5px; } #retext::-webkit-scrollbar-track  { background-color: #eee; } #retext::-webkit-scrollbar-thumb { background-color: #2A7690; } #rename { width: 210px; height: 30px; background-color: #2A7690; font: 20px oswald;  letter-spacing: -1px;text-transform: lowercase; padding: 20px; color: white; }#rename a { background-color: transparent; font: 20px oswald; padding: 10px; color: white; }</style><center><div style="width: 250px; height: 225px; background-color: #ddd; padding: 25px;"><div id="rename">Lyonel<a href="http://z10.invisionfree.com/CAUTIONTOTHEWIND/index.php?showuser=70354">▲</a>Te</div><div id="retext">
csak mondd, amit mondani kívánsz <3
</div></div></center>[/center]
Vissza az elejére Go down
 
Lyonel Weaver
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Weaver lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fate of Ascariel :: Képek, naplók, jegyzetek :: Veszedelmes viszonyok-