Megosztás
 

 Ipari területek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptySzer. 10 Feb. 2016 - 21:39


CASE# 130465 "FYODOROV"


CRIMINAL PROFILE

Name: Kyryl [surname: Fyodorov]
Birthday: Aug. 29 (year UNKNOWN)
Height: 180cm
Eyes: brown/green
Hair: dark brown


WANTED FOR:

 Megbiccentem a fejem. Tiszta válasz, és korrekt, és mégis, talán mert ilyen semlegesen adja a számomra némiképpen üres. Élettelen. Igazolás nélküli. Nincs valóságossága, kiterjedése és dimenziója. Kortalan lényekkel vándorlok együtt a térben és időben, egyes dolgok ugyanolyan gyorsak, míg mások lelassulnak. Mire eljuthatna a tudomásomig egy döntésről az ítélet annak hibás voltáról, már el is feledtem az akkor álló okokat és ésszerűségeket, a logikáját a hibának, amiből tanulni hivatottan. De ez egy annyira kicsi lény problémája, hogy kár volna rá a szót elvesztegetnem amikor a szemlátomás szerint Junt nem is érdekli. Nem is ezért van itt. A sárkány az ok.
 Mégis milyen más feleletre számíthattam volna?
  - Számomra nem ugyanaz - nem állok meg a feddése előtt, hogyan is tehetném. Sose lehetnénk mi együtt jó páros, mert annyira messze áll mindattól, ami az én gondolkodásom és világom, és a képességeim csekélyek ahhoz, hogy ennek valaha is utananyújtózzak, neki pedig nem kell lejjebb adnia az ilyen berögződéseiből. Az a típus, aki a mindenségért cserébe adja a mindenségét. Mégis mit gondolhat, amikor rám néz? Nem tűnik gyanúsnak, mi több, gúnyosnak ez? Ember vagyok. Nem átlagember, de ember. Vannak barátaim, volt családom. Elkülönítem a párt, kiemelem a bizalmast. Nem tudok nem kapcsolatokat létesíteni, ahogyan arra sem vagyok képes, hogy ne gyanakodjam, ha ez a barátkozás az egyik oldalról, az ő oldaláról zárt.
Sose akarom elfelejteni őt, de sose akarom megismerni se, mert a megismerésnek lehetetlen árat szabott, ahhoz, hogy ez megtörténhessen el kellene pusztulnom abban legalábbis, hogy olyan vagyok, amilyen.
 Nem szeretem, ha a közelemben van, amikor ilyeneket gondolok -.-"
  - Úgy legyen.

 Amikor minden a helyén van akkor leszek igazán rosszul a gondolattól, hogy talán az egész tervünk katasztrófa, értéktelen, fostalicska, úgy szar, ahogyan van, és egy agyaggalamblövészeten mi vagyunk a szárnyatlan madarak.
 Nem hányok a gázmaszkba. Se nem elegáns, se nem praktikus, határozottan eltávolodom Vykostól és a többiektől. A fél szemem Jacksonon, nem utasítom, hogy kövessen, rangban felette állok, de technikailag egyformán lehetünk egymás hasznára, ha támadás érne minket az óvintézkedések ellenére. A szabályosan kibiztosított fegyver nem, de a csontozatomon belül minden remeg a zsigereimen ül a misztikusok jelenlétének szoros rengetege és a tárgyak. Ó igen, tárgyakat érzek, nem csak a Junnal együtt mozgó saját alkotását, hanem más tárgyat is, erővel feltöltött, mohó, beszélni kívánó ereklye.
 Egy sárkány közelében ez nem olyan meglepő.
 Nem sok hasznát veszem ennek a képességnek. Érzem, hogy itt van, de a távolságot és irányt így csak nehezen, hogy körbevesznek. A halandó érzékeimre bízom magam, a szememre és a fülemre, na meg a társak csendességére. Amíg nincs ordítás, lövöldözés, nagy baj nincs. Jól megjegyeztem az adattárból szerzett térképet, a szöszivel az oldalamon a lehető leggyorsabban haladok a generátor felé minden ajtót és utamba akadó helyiséget szakszerűen biztosítva, hogy a jelentés ebbe a pontjába ne lehessen majd belekötni. Lesz más. Lesz vérfürdő, lila tűz, vér, halál és pusztulás.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptySzer. 10 Feb. 2016 - 19:38


THE WAR FACTORY:
BRATVA VS POLICE 18+
 THURSDAY, JANUARY 14TH, 2016   •   Petrovka 38, Tverskoy District   •   03.00 AM.



Minden, ami megszületik, egy napon porba is hull. A hanyatlás a civilizációk, az elvek és eszmék természetes velejárója éppúgy, mint az életnek a halál. Egy napon a tündét is eléri majd a végzet, ám addig sem bánkódik a letűnt korok miatt. Megélte mindet, ami rendelkezésre állt ezidáig, élvezte annak teljes pompájában és csodájában, majd elengedte, amikor új hajnal virradt. Nincs mit megbánnia. Azon ritka lények közé tartozik, akik nem vonszolnak maguk után a múltból véres áldozatokat, mert nagyon jól tudják, hogy az úton hagyott széles, vörös sáv lassan megfeketedő utat mutat éppen hozzá. Sosem hagy elvarratlan szálakat. S ha teszi mégis, hát idővel visszatér, hogy a múlt résein megfelelő öltéseket tegyen. Avagy öldökléseket.
- Mindenki a saját hibáiból tanul, Qīn'ài. - Nem reagál nyílt érzelmekkel a másik igen egyértelmű reakcióira, de egyúttal vissza is vonul a témától. Rég elvesztette már a jogot, hogy életvezetési tanácsokkal lássa el a figyelőt, s fájdalom, nem is ezen a napon fogja visszaszerezni. Még ha meg is fordul koponyájában a gondolat, hogy az angyal sajnálatos, ámde végleges halála tán valódi esélyt jelentene... ugyan, hova máshova fordulna Kyryl, mint azokhoz, akikre a családjaként tekint?
A figyelő gyanakvását nem érdemelte ki. Ez a gondolat elural minden mást egy szemvillanásnyi pillanatra, mielőtt megkeményedne a férfi tekintetében.
- A különbség közted és köztem, hogy számomra a téma egy és ugyanaz. Nem vagy az enyém, hát ne várd tőlem, hogy olyat adjak, amit kérsz bár, valójában nem akarsz. - Egy dolog, hogy ő maga szinte bárki gondolatai közé képes bemászni, ám épp ez az, amiért védi sajátjait. A mélytünde koponyája erődítmény, de fala nem áthatolhatatlan. Megszabta a maga feltételét, mely mély bizalmi státuszt követel, s mert az nem teljesült, nem is ad magából. Nincsenek egy szinten. Soha nem voltak. S mert a tünde felette áll, hát nincs oka megosztani azt, ami az övé, ha fordítva ez nem eshet meg. Elvesz, mert hatalmában áll megtenni és adna, de nem ezért cserébe. Kizárólag a párjaként tekintené egyenlőnek. Talán megérthető ez, talán nem. A végeredmény tekintetében aligha számít.
- Nem haragszom rád. - Kinyúl, fittyet hányva ismét az orosz illemre, de tán csak nem törnek rájuk az elállt ajtón keresztül. Megsimogatja a férfi arcát, a pillantása némileg felenged. Illúzió csupán. A mélyben a bíborpillantás kegyetlen, mindent vérben látó fénye örökké istentelen marad.
- Ha befejeztétek ezt a nevetséges színjátékot, majd megtalálod újra a helyed.
Hangja a Triád szabványos jókívánságával engedi útjára a figyelőt, s néhány pillanat alatt el is tűnik szem elől a sötétben.

A tető hosszú, lapos, hullámos alumínium borítását messzire kerülik. Nesztelen léptekkel haladnak a gyorsan pörgő légellátó berendezések tömör rögzítésein, amíg minden csapat beáll a maga pozíciójába. A környező raktárépületek tetején mesterlövészek. Nem láthatják őket, pusztán a bejelentkezésekből világos, ahogy mindenki elfoglalja a pozícióját. Vykos elrendeli ideiglenesen a rádiócsendet, a statikus zajok elhalnak, ő pedig int a légelementálnak, akit könnyed léptei az egyik légbefúvóhoz visznek.
Csapataik minden tagja gázmaszkot visel. Nehéz különbséget tenni közöttük, mindenki fekete katonai szerelésben, leszámítva Junt és az elementált. Ők ketten, Kyryl, Vykos és három fegyveres alkotja saját behatoló csapatukat, míg Glazkov bandája a tető másik oldalán várakozik. Maximum fél perc telik el, mikor Jackson jelez, hogy készen áll. Az akció elkezdődött.
A tetőn két oldalon nyílnak az aknák. Odalent a hátsó és főajtón hatolnak be, a műveletisek pedig körbeveszik az épületet. A gyár megsértett, zárt beltere halotti némaságban várakozik. Senki nincs alattuk, ahogy az épület sötét gyomrába érnek. Az éjjellátók mozdulatlan üvegfalakat, néma, félelmetes, szellemjárta gépsorokat, hosszú, szűk folyosókat rajzolnak ki. Rendkívül nyomasztó kép. Glazkov csapatát nem látni. Az alaprajzok szerint ők az öltözőknél lyukadtak ki. Vykos int, kettesével vizsgálják át a területet. Kyrylt az elementállal küldi a generátor felé.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyKedd 9 Feb. 2016 - 21:47


CASE# 130465 "FYODOROV"


CRIMINAL PROFILE

Name: Kyryl [surname: Fyodorov]
Birthday: Aug. 29 (year UNKNOWN)
Height: 180cm
Eyes: brown/green
Hair: dark brown


WANTED FOR:

 Milyen kellemetlen így a szavaim fonalát elveszteni, mintha olyan ifjú volnék még, akivel ez megeshet, bár ahogyan tudom akkoriban, amikor ebben a korban jártam nem olyan kort élt ez a föld, ahol megengedhető lett volna az ilyen gyengeség. Az akadozás az én szégyenem, igazán szépen mutatkozunk be újra Junnak. Talán úgy igaz, ahogy a gondolkodók tartják, idővel minden hanyatlik, az aranykor ideje már réges régen elmúlt és soha nem jön vissza ebben az érában, amíg le nem töröltetik a földfelszín.
 Túlzás. Túlzás.
  - Inkább tőled kellene életvezetést tanulnom, semmint saját tapasztalatból okulni - egyszerre megráng a szemem és a szám, észre sem veszem és már fintorgom, le kéne szoknom erről, biztosan szörnyű látvány, ha mégoly kifejező is. Élvezet és áldozat, ha csak az egyik vagy csak a másik volna lehetséges, elérhető és kielégítő életminőséget adó az olyannak, mint én helye se lenne ebben az ideális világban. Borzalmas és borzongató lehetőség, és mégis kívánatos, mint a lepkének a vajsárga lámpafény öldöklő melege. Mindenről az elégedetlenség jut az eszembe. Mindig is ilyen voltam? És mindig ilyen leszek? Milyen szánni való is ilyen hatalmak között, a kortalanság erejének árnyékában. Összezavarsz tündém, de a fejem egyébként is túlságosan zavaros. Könnyű préda vagyok, és Vykosnál jobban ki láthatná az esendőségem. Természetes közelsége elleplezi a gyengéim, de vannak, akik mellett nem tud közel maradni, mert a tünde lénye ami áthatja az álcatestét kiforgat mindent és mindenkit magából. Engem is. Nem vagyok kivétel. Gyanakodva bámulom. Én vagyok a hibás. Mindig.
  - Ez a kettő nem egyazon téma. Az ajánlatod valami olyasmire vonatkozik, amivel elköteleztem magam máshoz már. Az ismeretlenséged az ajánlatod mellett létező barátságunkban nem fer - hallgatnom kellene, de csak elhalkul a hangom, a szavak kikívánkoznak. Bánom őket. Bárcsak ne kaptam volna lehetőséget rájuk, ezek a szemek annyival többet tükröznek, mint amennyit én valaha is láthatok emlékekkel akár, de még inkább tőlük megfosztottan csekélyként.
  - Ne haragudj rám, minden méltóságom oda, amióta itt vagyunk - legszívesebben nem vállalnám a felelősséget a szavaimért és a gondolataimért. Még a tetteimet uralom, azt elmondhatom úgy-ahogy, de minden mást elborít a kérdések kétes realitása.
  - Sok szerencsét - nyitom meg az ajtót. Nem hiszem, hogy megvárna, ha úgy adódik. Nincs szüksége rám, nincs szüksége segítségre. Ugyan már, mit hiszek, évszázadokon keresztül véres földön boldogult egy igencsak vérviharos szakmában. Elbánik a sárkánnyal, és csak hálás lehetek, hogy Vykos őrült, merész, nagyra törő vállalkozásának ez a veszélyfaktora elvásik majd rajta. Jun kicsorbítja a sárkány karmait, és talán anélkül a tünde sem lesz olyan tehetséges.
 Vykost keresem odakint, felveszem a felszerelés maradék részét, bekapcsolom a műszereket, ellenőrzöm a jeladók frekvenciáját. Minden készen áll ahhoz, hogy a vesztünkbe rohanjunk.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyKedd 9 Feb. 2016 - 16:45


THE WAR FACTORY:
BRATVA VS POLICE 18+
 THURSDAY, JANUARY 14TH, 2016   •   Petrovka 38, Tverskoy District   •   03.00 AM.



Az angyal nézetei szerint a két eset között nagyon erőteljes különbséget képez a tény, hogy míg ő társadalmi kényszerből vállal családot még időben elvonva kettejük világi szemmel nézve tűrhetetlen kapcsolatáról a figyelmet, addig Kyrylt a kínai árnyékhoz sokkalta fontosabb érzelemkapcsok fűzik. Egy nap Vykos elmegy innen és talán sosem gondol többé a látszatcsaládra, amit hátrahagyott. A feledés lénye azonban lám újra és újra megújítja a kapcsolatot valamivel, valakivel, ami és aki közös megegyezés alapján hátramaradt. Soha nem fogadná el tőle ezt az érvet. Vykos nem féltékeny. Nem féltékenységnek nevezné legalábbis, amit érez. Soha nem gondolná, hogy Kyryl megcsalná. Azzal kefél, akivel akar, de az érzelmi kötelék más tészta. Valahogy elképzelhetetlen, hogy bármi is megfertőzze kettejük kapcsolatát és mégis... a puszta tény, hogy a másik titkolózik előtt, éppen előtte, a Triádos kedvéért olyan tintacsepp, mely besötétíti a gondolatait. Hagyja belehalni az elme nyugtalanságát ebbe a sötétbe. Talán hét nap múlva feltámad majd újra, de most... nincsen rá ideje.

A mélységi nem türelmetlen. Figyelmét az évszázadok vérzivatara mosta tisztára, szellemét nem faja, hanem végtelennek tetsző tapasztalata tette emberfelettivé. A halhatatlan nem feltétlenül egyenlő az öröklények fogalmával. Az előbbi genetikai tényező, míg az utóbbi viselkedésminta, szellemiség mely a világmindenség fölé emel akkor is, ha alanya ezt nem igényli. Tai Jun öröklény, s mint olyan, nem siet sehova. Hagyja megakadni a mondatot és hagyja azt is, hogy a kelletlen sóhaj kifújja a témát kettejük közül. Beleegyezőn biccent. Talán a nem túl távoli múlt teszi, de olybá tűnik, mintha engedélyt adna annak ejtésére, nem pedig a másik néma kérésének engedelmeskedne. Valaha a vezetője volt, s az ilyen kapcsolatok nem múlnak el nyomtalan.
- Túl hosszú életet élünk ahhoz, hogy csupán elviseljük, ám ne élvezzük azt. Persze a szerelem áldozatokkal jár. - Véráldozatokkal egy gyártelepen. Gyerekek csupán, akik fakarddal esnek neki a felnőtteknek és nem tudják még milyen az, ha nem saját szülőjükkel teszik és húsba vág az igazi penge. Talán az angyalnak jó tapasztalás lesz ez. A saját apja teszi majd meg vele.
Elmosolyodik a gondolatra, szemet huny egy pillanatra a figyelő felett. Hízelgés. Milyen keveset ér, ha nincs mögötte tett!
Leolvad szájáról a finom gesztus, íriszeinek sötét fénye a másik lényébe mászik. Szinte lágynak tetszenek a vonásai. Megbocsájtónak. Megértőnek. Talán a pillanat egy törtrészére a ragadozó is ilyen gyönyörűnek tűnik a préda szemszögéből, hiába tudja már, hogy az a halál megszépítő szívdobbanása.
- Távol áll tőlem, hogy téged hibáztassalak, Qīn'ài. - Ezek a gondolatok... mennyire gyerek még. Mindannyian azok. Avagy csak ő lett időközben túlságosan is öreg. Talán becsmérlőnek tűnhet a gondolat, de ez az egyetlen nézőpont, melyből megbocsátó képes maradni akkor is, ha a puszta feltételezés igényelné a megfelelő nevelési módszereket. Már nem az ő embere. Csak emlékeztetnie kell magát.
- Keveseknek ajánlom fel a lehetőséget, hogy megismerjenek. Még kevesebb azok száma, akik megérték, hogy el is utasítsanak. De hogy valaki elutasítson, majd felrója nekem ismeretlenségem, egészen példátlan. - Szinte szórakozónak hat a hangja és éppen ez az ok, ami miatt szavai erősen figyelmeztető élt kapnak. Az éjtündének is megvan az a pont, amikor a büszkeségét sértik, s a Figyelőnek bár kiemelt figyelemmel adózik, van az a jogtalan határátlépés, amit még ő sem tolerál, ha a beosztottja, ha nem.
Megtorpan a mozdulat, ahogy Kyryl a kilincsért nyúl. Pillantása merengőn simít végig a másik vonásain.
- Ahogy kívánod. - Arcáról eltűnik a mosoly, s helyet kap rajta annak a tudásnak egy igencsak jelentős árnyéka, miért is féli és tiszteli Kína a Triád és vezetője könyörtelen, sötétben fogant, engesztelhetetlen hatalmát.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 23:11

Ha mindig ennyire jól értenél, azt hiszem, sokkal nyugodtabb lennék. Bár mondhatom, hogy amikor nem is értünk egyet, akkor is értesz engem, valahogy az mégsem ugyanaz az érzés, és ezt te is tudod, de most jól esik egy kis elismerés. Kár, hogy megromlik a hangulat, de nem hibáztatom érte a tündét. Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten és őszintén szólva nem tudom, hogy ki kezdte ezt az egészet kettőjük közül, de az biztos, hogy egyikőjük sem elég nagyra nőtt gyerek ahhoz, hogy véget vessen neki.
Milyen alapon szigorkodom én, a magam harminc esztendős sincs emlékezetével ilyen lények felett? Mindketten maguk a végtelenség hozzám képest, és ez ijesztő. Mit keresek itt? Újra és újra a rémült hang bennem. Ilyen lények figyelmét hogyan is nyerhettem el?
Hízelgő kígyó. Nem rontok Vykos helyzetén, azt hiszem, valahol érthetőek az érzései, még ha nevetségesnek is vélem valahol, hogy Junra féltékeny, miközben neki felesége és lánya van. Nem állnék bosszút ezért rajta, de mégis, olyan indokolatlannak tetszik így az elfordulása.
Ahogy kimegy, meghajlok én is. Titok-ízű tradíció, a tilosban járás izgalmas, egy más kultúra, egy más világ. Bámulom a tündét. Szürreális, hogy itt van.
- Nem kínálja magát, csak...- habozva megáll a szó a számban, mennyire de nem jellemző rám, hogy olyat védelmezek, akik meg tudja magát, és valójában rá sem szorul egy újabb, parttalan vitára a személye körül. Vykos és a tünde nem barátok. Nem is lesznek azok soha, a lényeik egymás ellen feszülnek, míg az ég visszavárja a mindörökké szárnya vesztettet, addig a tünde földmélyi, már nem hét láb mélyen.
A sóhajomban remélem volt annyi kelletlenség, hogy ezt ne forszírozza ezt. Pöttyös szemű rém, ami tökéletesen megtalálja az ember leggyengébb pontját.
- Ki lehet bírni - hogy néz, mintha felfalná az elkárhozott, hazug lelkem, kiforgatná a koponyámból az elmém és elragadná a szívem a bordák mögül. Van valami az arcában, amitől ő nem egy kínai testet hordoz, mint a többi misztikus, akinek láttam mindkét alakját, hanem áthatja azt. Finom a keze, mint egy míves fegyver, ami ékszerdíszítést kapott. Költővé tesz az érintése. Hízeleg a gondolat, igaz?
- Mintha tehetnék róla! - fel akartál ingerelni? Sikerült. Mintha nem hiányozna minden, amit elveszítek jóval azután is, hogy tudnám, mi az, ami hiányzik! Mintha nem bámulnám a tükör előtt a hegeimet azon töprengve, hogy ki okozta őket, és ki van még közülük életben, hogy befejezze a munkát! Mintha nem volna magányos a létezés, amiben kizárólag Vykosra támaszkodhatok, mert ő az egyetlen, aki elviseli az elfeledtetést, és nem használja aljas, sima, kenetteljes beszédfordulatnak!
Feldúl, hogy ez nem teljesen igaz. Néha neki is elgurul a gyógyszere, Mr. "készséggel elfelejted". Annyira jó lenne megölelni, amikor innen kimegyek, és az aurájában elfelejteni egy szeletét annak, ami rossz, de nem lehet.
- Annyira inkorrekt, hogy te mindent tudsz, rólad meg semmit én - amivel visszabánthatnám egy pillanatra, csak hogy elgondolkodjon. Ő sem tökéletes. Senki sem az. Az intése nyomán megyek az ajtóhoz, lépés közben rázom meg a fejem, rátéve a kezem a kilincse. Én fogom nyitni az ajtót.
- Csináljuk együtt. Hatékonyabb és biztonságosabb. Mindketten nagyon erősek, lehet, hogy vannak itt még többen, nem látok tisztán. Nem akadályozom az "elbeszélgetést", de örülnék, ha túlélnéd.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 19:49


THE WAR FACTORY:
BRATVA VS POLICE 18+
 THURSDAY, JANUARY 14TH, 2016   •   Petrovka 38, Tverskoy District   •   03.00 AM.



- Azt hiszem, ezért aligha hibáztathatóak. Emberi szemmel nézve fegyelmezettek, de értem mit mondasz. - Csak emberek. Emberek a misztikusokkal szemben, soha nem volt és soha nem is lesz egyenrangú küzdelem. Ha nem lenne két misztikus az oldalán a Figyelővel egyetemben, nem ment volna bele ebbe az akcióba, még így is túl nagy a kockázat. Kezdve azzal, hogy személyes támadóértéke nagyjából a nulla felé tendál. Mint bármelyik emberi lényé itt. Érezhetne valamit emiatt, de a lelke zsibong. Valahol mélyen türelmetlen. Látni akarja a szörnyet a maga természetes közegében. Mert erre megy ki a játék az elejétől fogva, nemdebár?
Nem foglalkoztatják olyan gondolatok, mint a Figyelőt. Amaz aggódik, ő várakozik. Az előbbi logikus, az utóbbi szürreális. Világok harca van kettejük között, mégis benne érzi otthon magát. Miért kell logika a való életbe, ha annak szerelmi változata olyannyira logikátlan?
Mit keres itt... miért kell folyton ezt kérdeznie? Miért nem tudja? Miért válik olyan kellemetlenné tőle az íz a szájában, holott a másik ki sem mondja, pusztán... érzi. Az angyal is érzi. Megőrjíti vele.
- Ez esetben, már megérte eljönnöm. - A tünde hangja sokkal jobban az idegeire megy, pedig kellemes tónusa van. Mint a kígyónak. Szép a színe, sikamlós a teste, buja gondolatok között csúszik végig, de ha beléd mélyeszti a fogait, azonnal belefulladsz a végtelen halálba, amit hordoz. Tudja. Megölte már egyszer. Szex közben, természetesen. Lám-lám, neki is van titkolnivalója Kyryl elől, ami az éjlényt illeti. Mindenki sötét gondolatának szűk keresztmetszete.
Tai Jun arcán megvonaglik a mosoly.
Mássz ki a fejemből.
A férfi halkan nevet. Érzi, ahogy kicsúszik belőle, pedig fel sem tűnt neki, hogy belé mászott. Mennyire... mennyire...
A kakaskodás már csak ilyen. Unalmas. Indokolatlan kívülről és mérgez belülről. Alul marad, mert a táplálékláncban ott a helye, s a magafajtát ez végtelenül irritálja. Nem való ide. Nem Oroszországba, pusztán ebbe a szituációba.
Nem. Nem felejti el, hogy vele van itt. De nem tudja elfelejteni azt a komplex érzelmi löketet sem, ami bár a figyelőtől indul, nem hozzá tartozik, hanem az éjlényhez inkább.
Az angyal még int a válla felett. Várja, természetesen. Örökké képes lenne várni rá és még a drámát sem tudja előadni, hogy belehal a fájdalomba. Ő sosem hal meg. Igazán soha.

- Természetesen igazad van. -
A tünde meghajol a figyelő előtt, röviden, de tisztelettel éppúgy, ahogy köreikben volt szokás egyszer, nem is olyan régen. - Sok mindennek ellen tudok állni, de a kísértés, Qīn'ài, még nyolcszáz év után is elér. Főként, ha valaki önként kínálja magát. -
Angyali a mosolya. Szentségtelen, mennyire illik egy ilyen arcra, s hogyan tud ennyire célzottá válni egyetlen pillantással és gondolattal. A sötét szemekben vörös pettyek adják a többdimenziós összképet. Minden dimenzió az íriszen egy-egy évszázad a múltból, s a tünde személyiségnek így lehetetlen mélysége van, számtalan párhuzamos valósága, a lehetőségek végtelen, beteljesítésre váró, gyönyörű tárháza.
Ujjai megállnak a levegőben, ahogy a férfi rájuk fog. Kissé megemeli az állát, pillantása vékony sávban vetül a másik arcára a sötét szempillák sűrű árnyékából.
- Milyen szomorú. - Hallja, érzi, látja. Három érzékszerv képes egybeolvadni a gondolati síkba, s fizikai kivetülést hazudni a szerveknek azt az illúziót keltve, hogy megéli a másik gondolatait. Talán ezért értékelte mindig többre a figyelőt. Mert olyan dimenzióban érzékel, mellyel teljes egészében képes befogadni azt, ami ő. A sötétet, amit képvisel. A hatalmat, amit elnyelni teremtett. Méltatlan hozzá a szárnyatlan angyal.
Kissé elkomorul a tünde ábrázata, aztán halkan sóhajt. Hagyja ereszteni kezét, s az visszahullik teste mellé.
- Ez esetben attól tartok, előbb feledsz el, semmint hogy megérhetném a hazatérted. Milyen kár. - Valóban sajnálja. Avagy feltételezhető, hogy sajnálja, egyszerűen lehetetlenség mélységeiben olvasni az éjfélszülött vonásairól. Talán az emberi maskara teszi. Vagy mindig is ilyen volt.
- Ha mégis meggondolnád magad, tudod hogyan érj el. - Hunyorog még a figyelőre mielőtt elegánsan intene a kijárat felé. Már aközben szól újra, hogy megindulnak előre.
- Ha a sárkány feltűnik a színen, bízd rám őt. Van némi megbeszélnivalóm vele. - Talán egy korábbi gondolathullámba kapott bele. Esetleg csak túl jól ismeri a Figyelőt ahhoz, hogy ne tudja mire játszik. Netán elővigyázatosság? Ki tudja. Bár ő sok fejben jár, az övébe igazán soha, senki nem láthat bele.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 17:33

Oké fiúk, szép, csillogó szemek. Ne felejtsétek el. Nem mindig mondok nekik ilyen dolgokat, mert tudom, hogy a gyakori figyelmeztetés éppen ellenkező hatást érte el, elaludna a veszélyérzetük, már nem koncentrálnának azokra a szavakra, amik miatt akár bolondnak is nézhetnének, ha nem volnának elég tapasztaltak.
Könnyű nekik nem érezni az erőt, ami a főszörnyek közelében fog el.
- Nyüzsgő és nyugtalankodó, valahol a szíve mélyén soha senki nem lép túl rajta - nem leszek elégedett a csapattal azt hiszem, hogy soha. Mi a faszért mosolygott Dimitrij, lehet, hogy két órán belül halott lesz. Anton egy óráról beszélt Igornak, amit majd megvesz a feleségének a jövőhéten, mert az igen-igen kívánja. Nem ide való beszélgetések, még ha pszichológiailag meg is van a jelentőségük.
Nagyon más a rendőrség, mint a maffia. A rendőrségnél ez az akció egy munka, amire prémium jár és ami zsíros és korai nyugdíjat biztosít majd. A maffiánál az akció maga az élet, a meló és az önérdek összefonódása.
Mit keresek itt?
- Ez nem titok, csak... - felel helyettem a hang. Jun úgy érkezik, mint a sejtelem, de olyan a megjelenése, hogy azzal nem tudja nem magára irányítani a figyelmet. A toronymagas kínai létezhetetlen fogalom, a tündérarcát képzelem magam elé, az ismerősség megmelengeti a lelkem. Egy falat otthon. Vyvkos, Jun és én, na meg a megszokott torzsalkodás. Nyugalom srácok, ennek kurvára nincs itt az ideje.
- Örülök, hogy itt vagy - teszem hozzám az üdvözléshez egy kis nyomatékkal. Vykos nem örül. Bárcsak volna lehetőség megnyugtatni a nyugtalanságát, de hát a tünde puszta lény nyugtalanítja, bocs, hogy így gondolok rád, tünde, nem sokat tehetek ellene.
Már azelőtt unom ezt a kakaskodást, hogy elkezdődne, összefonom a karjaim, elég suta ez a tartás a kevlárnak hála, de senki sem lát rajtuk kívül. Vykosra nézek. Kedvesem, tudtad, hogy jön, felkészülhettél rá, ez a merevség nem nyugtat meg az előttünk álló küzdelmesség sikerét illetően. A bukás oka mindig az egyén maga, az egyén gyengesége. Tudom, hogy a tied én vagyok, de ezt nem tudom orvosolni. Szükségünk van minden segítségre.
És Jun a szívemből szól. Nem ide tartozunk. Nehéz nem egyetértenem vele, hogy helytelen volt odahagynunk Kínát, de jobb Vykos, ha nem felejted ezt el -.-" Kurvára ne felejtsd el holmi sérelemből, hogy itt vagyok veled, nem ott velük és Junnal.
Értékelném, ha rám néznél.
- Rögtön megyek Vykos - semmi baj. Tenném még hozzá, de kritikán aluli a dühe, amit szétszór maga körül. Sóhajtok, felnézek a mennyezetre.
- Azért neked se kéne provokálnod. Túl nagy erőd van ahhoz, hogy ilyen dőre lehengerlésre használd - de el kell mosolyodnom azon, ahogy megszólít, simogatja a fülem. Valaha Vykos is így nevezett. Szeretem hallani, de új élet, új nyelv.
Megfogom a kezét.
- Ezt a bizalmaskodást ebben az országban nem lehet - szorítom meg kissé, mielőtt elengedném. Mérhetetlen hatalma van, egy merő viszketés a lényem tőle. Egy napon Vykos is ilyen lesz, és meg fogok őrülni tőle.
- Nem mehetek, amíg nem végzünk itt, és nélküle nem is mennék - de te tudod, mocsok gondolatlátó, hogy mindig ott van bennem a sejtelem. Te is többet tudsz a múltamról, mint én magam, és bár az ereklye őriz képeket, nem lehet rajtam mindig. Sötét időkben amikor féltem, hogy elveszítem emlékszem, hogy elástam, elrejtettem, visszavettem, Vykosra bíztam, beláthatatlan hurkok vannak az időben és a Vykos előtti korok homálya... ezer okom lehetne az elbizonytalanodásra. Nem hiszem, hogy valaha is használnám az adott lehetőségeket. Szeretem őt. És ezt tudja ő is, és tudja a tünde is, bár iránta is erős érzelmeim vannak, ez nem a fertő maga.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 16:06


THE WAR FACTORY:
BRATVA VS POLICE 18+
 THURSDAY, JANUARY 14TH, 2016   •   Petrovka 38, Tverskoy District   •   03.00 AM.



Tudja. Tisztában van azzal is, hogy mindig vannak nagyobb halak a vízben, ám olyan még nem volt, hogy ne hallgatta volna meg és vette volna figyelembe azoknak a véleményét, meglátását és kreatív ötleteit, akikkel egyébként együtt dolgozik. Sem a kommandó, sem a rendőrség nem új a témában, az utóbbival lassan 12 éve dolgozik együtt napi szinten, az előbbivel pedig számos alkalommal közreműködött az elmúlt évek során. Vykos nem új legény a gáton, még ha kinevezése friss is. Nem engedett ide olyat, akiben nem bízik meg, vagy akiről a legkevésbé is feltételezi, hogy inkább a maffiával paktálna, bár nyilvánvalóan saját múltbéli tapasztalataikból tudja a legjobban, hogy ez a kérdés soha nem ennyire egyszerű.
Ha mesterlövészt akarna csinálni magukból, már megtette volna. Kyryl esetén őszintén szólva még meg is fordult a fejében a dolog. Valahogy biztonságosabb lenne a gondolat, hogy a figyelő távcsövön keresztül védi a hátát, jócskán kívül a veszélyzónából ám... sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy ha ezt felvetné egyáltalán, lekaparnák az arcát, amiért nem húznak el innen melegebb éghajlatra azt csinálni, amire a figyelő szerint ők ketten valók.
A hamvasztás már csak olyan dolog, hogy egyrészt nem helyben történik, másrészt a család beleegyezése, vagy a végrendelet kívánalma szükségeltetik hozzá. Egyrészt kategorikusan megtiltotta Lenának, hogy elhamvasszák, másrészt a végrendeletben kijelentette, hogy tetemét kizárólag Kyryl fektetheti végső nyughelyére. Véletlenek persze vannak, de az angyal sem ma jött le a falvédőről.
Ha lelőnék az apját, úgy ítélné meg, hogy nem volt méltó. A biztonság kedvéért azért becsomagolná és elvinné magával egy minimum hét napra. A feltámadás gondolata annyira természetessé vált számára, hogy minden esetben ha valóban ölni akar, biztosra megy. Vannak dolgok, amiket meg lehet tanulni az életben és vannak, amiket csak a halál nevelhet ritkán eresztett gyermekeibe.
Hagyja a figyelőt beszélni, biccent az elhangzókra. Nem lehet elégszer elismételni, hogy mire ügyeljenek, a feszültté váló figyelemből ítélve pedig egyesek jobb szeretnék elfelejteni a veszélyességi faktort. Az életük múlik majd rajta. Nincs ebben kérdés, sem feltételes mód. Így lesz, szóval jobb, ha figyelnek.
- Óvodáscsapat? - Felpillant futólag a férfire, félrebiccenti az állát. - Azért messzemenőkig remélem, hogy sikerült túllépnünk az ovis státuszon. - Boldogul magától, ami az öltözést illeti, rengetegszer kapott katonai kiképzést, a maffiánál, a rendőrtisztin és úgy a gyakorlatban töltött éveket nem is számítva, de messzemenőkig tudná értékelni, ha inkább Kyryl öltöztetné. Vagy vetkőztetné. Elég felvillanyozott ahhoz, hogy kétszer is meggondolja, miért is nem egy sokkal húsvér elvűbb ostromot tervez azon az asztalon, de az azúrkékekben fénylő kissé megszállott csillogás önmagában is elég információ arról, hogy Vykos igenis be akar menni abba az üzembe.
Összevonja a szemöldökét, megáll egy pillanatra a csatokkal szórakozó mozdulat.
- Mióta kell titkolóznod előttem, Kyryl?
- Amióta megkértem rá. - Az angyaltalan kékek az érkezőre rebbennek.
Legalább egykilencven magas, vágott szemű, sárgás bőrű figura. A vonásaiban van valami sárkányszerű, az álla keskeny és hegyes,
fekete haja szoros lófarokban hátrafogva, szemeinek vörösesbarna színét szinte feketévé változtatják a fényviszonyok. Testhezálló fekete ruhát visel a magasított nyakú bőrkabát alatt és vagy nem hord mellényt, vagy speciális felszerelést visel a ruhák alatt. Őt ismerve, valószínűleg az utóbbi igaz.
- Tai Jun.
- Vykos. - Az előbbi kimért, az utóbbi gyengéd, mégis szinte érezni közöttük a régi idők feszültségét. Soha nem jöttek ki igazán jól egymással. Leginkább azért, mert a vezérnek jó ideje fáj a méregfoga az _Ő_ figyelőjére. Kyryl ritkán ad okot a féltékenységre, de épp az imént bevallott titkolózása pontosan ilyen alkalom.
- Miért érezted szükségét, hogy megkérd erre? - Az angyal pillantása annyira bezárkózik, hogy még párja számára sem árulkodik a lélek mélységeiben háborgó érzésekről, pedig higgadtsága egyértelműen a kényszer, semmint a valóság szüleménye.
- Ha mindez annyira fontos neked, hogy elhagytál minket érte, az a legkevesebb, hogy figyelembe veszem óhajod és nem teszem tönkre az álcád nem kívánatos érintettséggel bizonyos... ügyekben. - A hím elmosolyodik, ő pedig mély levegőt vesz. Abszolút nincs most idejük erre. És a legkevésbé sem volt szüksége éppen most erre a beszélgetésre.
- Mindig rendkívül figyelmes voltál.
- Óh, igen. Ha pedig most te is lennél oly figyelmes, hogy megbocsátasz nekünk egy percre... - Az angyal lemerevedik egy pillanatra, hosszan néz farkasszemet a Triádossal. Pillantása nem fordul át társára, ahogy megindul a csapat fennmaradó részéhez és ez valahol sokkal rosszabb, mintha ránézne és íriszeiből kiömlene minden pillanatok alatt elfajzott gondolat...
- Pontosan egy percetek van. - Hűvös, gyors érzelmi eltávolodás követi palástként a fizikait. Kellemetlen érzést hagy maga után.
Tai Jun arcára széles mosoly vonaglik, ahogy a Figyelőhöz fordul.
- Még mindig botrányosan kölyök. Mondd, Qīn'ài, mikor unsz rá, hm? Bármikor visszatérhetsz hozzám. - Kesztyűs keze kinyúl, hosszú ujjai a férfi álla alá cirógatnak, pillantása gyönyörködőn fut végig a másik vonásain. - Kérned sem kell... hazajöhetsz velem, ha itt végeztünk. -


Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 10:15

Tudod Vykos a "mindent megbeszéltünk" az az állapot, amikor a jelen levők többsége úgy gondolja, hogy ő jobban is meg tudná szervezni azt, amit csinálunk, úgy amúgy, és személyesen majd valami random akcióba kezd. Vagyis kezdene. Ez különbözteti meg a kipróbált csapatot a megbízhatótól: a kipróbált ember akkor is követi az utasítást, hogyha a személyes nárcizmusa miatt ő sokkal jobban tudná, és ezt csak a bukásod után dörgöli az orrod alá, míg a megbízható ember okozhatja a bukást azzal, hogy már az előtt bemutatja holdkóros tudományát, hogy a te módszered elbukna.
Mindazonáltal élen járok a figyelésben, jó példát mutatva az összes többinek. Nyugtalanít a misztikusok jelenléte, de nem szívom le őket az akció előtt, csak rajtuk tartom a szemem. Át kéne képeztetnem magunkat sniperré. Kisebb kockázati tényező, de nem igazán testhezálló munka. Sebaj, harminc év múlva már nem is emlékeznék arra, hogy nem az. Nem mintha Vykos belemenne, legfeljebb engem dugna el a védvonalak mögé, de őszintén szólva, ha engem eldugsz édes, akkor ki szedi össze a tetemed, mielőtt kegyeletből elhamvasztanának?
A sárkánybarlang tiszta terű. Azt álmodtam múlt éjjel, hogy odabent az öltözőajtókon túl a nagy gépek árnyékában kincshalmokat és kalandorok csontjait találjuk majd. Túl sokat nézegettem elalvás előtt a helyszínei fotókat.
Vajon mit tennék Vykos, ha valamelyik embered leölné előtted az apád? Lehet szerencséjük nekik is, bár a tünde az elmúlt időben számosszor bizonyította, hogy ő nem az a fajta szellem a palackban, amit "véletlen balesetek" fognak elpusztítani, mint a mesékben. Olyan energikus, mintha száz feje és keze lenne, ellenben egyáltalán nem hiú, nem feltétlenül ő maga akar mindenkivel konfrontálódni, meghagyja a piszkos munkát másoknak, de nem rejti el a keze nyomát, nem fantomkodik és mégis megfoghatatlan. Mintha egy kanálisba kellene lemerülnöd ahhoz, hogy találkozz az iszapszörnnyel. Tudod mi a baj ezzel a hasonlattal? Hogy szar az egész.
- Még egy szóra - én mondom a furcsa dolgokat a technikai dolgok mellett. - Ügyeljenek arra és az embereiket is figyelmeztessék, bár én már megtettem, de nem árt az ismétlés, hogy nagyon ügyeljenek a sérüléseikre. A vérzők azonnal vonuljanak vissza, a-z-o-n-n-a-l. Két-két ember úgy mozogjon, hogy ne lehessen egyszerre látni mindkettőt. Megmagyarázhatatlan helyzetben, túl sötét helyeken a visszavonulás nem opció, hanem kötelező feladat. Aki nem megy fényre ha túl nagy a sötét azt fellógatom, ha marad belőle valami.
Más nincs. Le kell szívnom a sárkányt.
- Odakint már felkészültek, mint egy óvodáscsapat, úgy várják a vezetőket - mondom amikor magunk maradunk, és egy igen felkészült, gépfegyveres óvodáscsapatra gondolok. Elnézem, ahogy Vykos öltözik. Szívesen segítenék neked, becsatolnám azt a csatot, jaj ne ügyetlenkedj szívem, ott a nyelve, jobbra, jobbra, ügyes, de hát bárki bejöhet, elég furán venné ki magát. Inkább érlelem a gombócot a torkomban. Lassan elmehetnének vele tekézni, és hiába mosolyogsz, nem így működnek a dolgok.
- Eljött a két szép szememért, és lehet, hogy segítettem neki valamiben, de erről a rendőrfőnök úr nem is tud - remélem, nem esik baja. Egyiküknek sem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptyVas. 7 Feb. 2016 - 8:59


THE WAR FACTORY:
BRATVA VS POLICE 18+
 THURSDAY, JANUARY 14TH, 2016   •   Petrovka 38, Tverskoy District   •   03.00 AM.



- Nyugalom. Mindent megbeszéltünk. - Higgadt hangja csak  figyelőnek szól, aztán hangosabbra fogja, míg minden vitatkozó fél felpillant rá.
- Ahogy megbeszéltük. Az egyes csapat Belov vezetésével biztosítja a kültéri szektort. A sniperek álljanak készenlétben. Figyeljetek, hogy senki ne jusson ki bentről. Belov, tiéd a műveleti csoport is. - Saveliy Vyacheslavovich Belov Alhadnagy. Átlagos termet, kissé durva vonások, határozott fellépés. Hatvan évvel a háta mögött igencsak tapasztaltnak számít, bár a misztikusok létezéséről csak néhány hónapja tud, megkapta a megfelelő alapozó kiképzést a témában az embereivel együtt.
- Ami a műveletiseket illeti, megközelítőleg 60 másodpercük lesz felállítani a megfelelő technikai hátteret a jelzavarásra és fénytechnikára amíg Jackson akcióba lép. - Percy Jackson, a villámtolvaj. Nagyon elmés, de a légelementál nem kívánja valódi nevét adni az eseményekhez, teljességgel érthető módon.
- Tied a kettes csapat. - Bicent a fickó felé, vékony, nyurga figura, rövid, égnek meredő piszkosszőke tincsek, tágra nyílt szemek, örök széles, éles mosoly az arcán. Kissé beteges benyomást kelt a szemei alatt húzódó sötét karikákkal. A férfi ujjait ropogtatja unalmas perceiben, kissé hiperaktív, nehezen tud megállni egy helyben.
- Jackson újrakalibrálja a légellátó rendszert, azon keresztül juttatjuk be az altatógázt. A hármas, négyes és ötös csapat behatolásakor szünteti meg az épületen belüli energiaellátást. Az üzem a korábbi hatósági felmérések szerint légmentesen zárt tisztatérben dolgozik, így rendkívül magas a robbanásveszély. Maksim, tied a hármas csapat. - Maksim egy magas, katonásan rövidre nyírt hirtelenszőke fazon. Majd két méter, erőteljes izomzatú kőkemény hústorony azt a benyomást keltve, hogy egymaga képes blokádot állítani a világmindenségre. Kimérten biccent. A férfi beavatott, méghozzá az ellenálló fajtából való. A kommandósok vezetője rühelli a misztikusokat és szent meggyőződése, hogy ki kell purgálni őket a föld színéről ahhoz, hogy megelőzzenek egy sokkal fajsúlyosabb, emberi oldalról eleve vesztes háborút.
- A négyes csapatot Glazkov vezeti, az ötös az enyém. Mi hárman egyszerre hatolunk be, hármas a földszintről, négyes és ötös a tetőről.
Célunk a letartóztatás és nem a mészárlás. Nem szeretnék újabb cikket látni az újságban arról, hogy ártatlan rabszolgamunkás gyerekeket gyilkol a rendőrség. - Valahogy egészen biztos benne, hogy ez, vagy valami hasonló agymenés jelenik meg, ha ezt is sikerül bebukniuk.
- Az elsődleges célszemélyek már ismertek mindenki számára, ha közülük találkoztok valakivel, fokozott óvatosságot várok el és azonnali pozíciómegadást. Az akció tíz perc múlva kezdődik. Tartsák meg az eligazítást. Gyerünk emberek! - Még néhány kérdés, technikai jellegű pusmogás, aztán mindenki szétszéled a maga embereihez és a készletekhez. Az angyal is felöltözik, kevlárt visel, védőfelszerelést, fekete testhezálló ruházatot, szolgálati fegyvert, uv-gránátot, altatógázt, sokkolót. Elég felszerelt ahhoz, hogy egy hadseregnek is nekimenjen, bár még így is félő, hogy mindez kevés lesz.
Angyali mosollyal pillant fel társára. Neki nincsenek rossz előérzetei, nem rosszabbak annál legalábbis, melyek örökké savazzák sokszor holt lelkét.
- Nem tudom, hogy vetted rá Tai Jun-t, hogy jöjjön el a kedvedért, de szép munka volt. - Az éjtünde a Triádban szolgált velük együtt hosszú éveken át. Rendkívül hagyománytisztelő, nagyra értékeli a hűséget. Állítólag jelen volt a kínai maffia születésénél és a mai napig magas rangot tölt be. Az angyal még nem tudta eldönteni, kire fáj jobban a foga... a sárkányra, aki gyarlón magára hagyta teremtményét, vagy az ótündére, amelyik vérig sértette őket.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Don't Hide Your Real Face

Anonymous
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek EmptySzomb. 6 Feb. 2016 - 0:00

18+

Nincsenek jó előérzeteim. Valami gyengeség kerülget, a gyomrom nyomott. Talán a kávé, nem a megszokott automatából vettem a kapitányságon, az iparterület szinte már vidéknek számít, még a kávéjuk is máshogyan pocsék, mint odabent.
De az is lehet, hogy a feszültség megy a gyomromra. Sok minden történt azóta, hogy Vykost utoljára megpróbáltam józan belátásra és az országból való távozásra bírni. Nem sült el rosszul, hiszen szinte félholtra keféltük egymást, vagy inkább ő engem a természetes táplálékláncot tekintve, de a célját a foglalkozás nem érte el, sőt.
Egy hónappal később itt vagyok egy hadibázissá átalakított raktárban, és azért öltözöm marconába, hogy berohanjunk egy, bizonyítottan a bratva érdekeltségébe tartozó üzemet. A rendőrség elvesztett egy pert, szabadon engedtek egy gyilkost, aki aztán eltűnt a városból. A főpolgármester megneheztelt, a rendőrség Vykos miatt szopik, ergo az összes angyali kisugárzása nem volna elég, hogy mindenki legalább egy kicsit szeresse. Korrupcióra büntettek néhány embert közülünk, az újságok, amik azt ordították, hogy micsoda siker cikkezni kezdtek arról, hogy nem lehet tudni ki a rabló és ki a pandúr, pedig a pandúr is lop, csal, hazudik. Fejjel tunkolnám az árokba az összes szarrágó firkászt.
A szolgálati fegyverek a helyükre csattannak, kesztyűt húzom. Mhm, puha és bélelt belül, de a fogása mégis stabil. Egyszer jó lenne megtudni, hogy milyen anyagból készül. Nadrágnak is elmenne, szinte érzem benne a környezetet, és mégis véd. Megérintem az állam, tisztának érzem, copfot kötök a hajamra, hogy az álcasapka alá elférjen. Magamról tudom, hogy nem életbiztosítás az, ha egy zsarunak látják az arcát akciók közben, és marad életben olyan, aki megtorolhatja a jelenlétet.
Zavar a készülődés hangja. Néhány utasítással otthagyom a csapatot, a fülembe teszem a fülhallgatót, ha valami van, majd szólnak és a pincébe megyek. Megvedlett csövek, feltört csempe, pislákoló hangulatvilágítás, átható húgyszag. Nem takarítottak. Az ajtó pattogott zöld, mögötte a csapatvezetők és Vykos. És digitális kijelzők, mozgásábrák, fegyverek és moraj. Nem vagyok előrébb.
- Ha még sokáig tanácskoztok előbb-utóbb kiszúrnak minket - dünnyögöm neki halkan. - Kinek mi a hasfájása? - kommandó, rendőrség. Eléggé nehéz ügy az, amiben rendszerhű misztikusok ellen keres az ember megfelelő fegyvert a rendszeren kívül, olyan beavatottakat, akik ... áh. Nem kellene itt lennünk.
Kemény, töltetlen selyemcukrot teszek a számba, a papír megnyugtatóan csörög.
Vissza az elejére Go down

Ascariel
Don't Hide Your Real Face

Ascariel
Admin
i'm the leader
☮ Főkarakter : Caryeth, Eldorien, Ellael
☮ Hozzászólások száma : 336



TémanyitásTárgy: Ipari területek   Ipari területek EmptyPént. 5 Feb. 2016 - 17:30


Ipari területek

Moszkva Oroszország gazdasági és pénzügyi központja, fejlett infrastruktúrával rendelkezik. Erős élelmiszeripar, gépgyártás, építőanyag-ipar, energiaipar és textilipar jellemzi. Az ipari telepek, gyárak több szektorban is megtalálhatóak a városon belül, s bár a városvezetés igyekszik a lakóövezetektől elhatárolni őket, a tízemeletes gyufás-skatulya lakótömbök a mai napig szoros részét képezik a látványnak. Gyakori ezekben a szektorokban a tranzitforgalom, napi szinten több száz kamion lépi át a város határait. A gyárakból, üzemekből szálló fekete, mérgező füst sejtelmesen gomolyog az égre, az ütemes zajok szinte állandó alaphangot biztosítanak. Rengeteg a raktárterület, logisztikai központ, a különböző feldolgozók, konténertelepek, a peremterületek pedig egyes helyeken szinte apokalipszis utáni fém-csontvárosra emlékeztetnek.
Nem tanácsos ezeken a területeken megfelelő körültekintés nélkül járni, gyakoriak a halálesetek, a maffialeszámolások és jól megszokott betonba öntések.

Kitermelés és export:
- Gépek (vasúti kocsik, mozdonyok, repülőgép-alkatrészek
- energiahordozók
- kémiai anyagok
- faipari termékek (pl. papír)

Import cikkek:
- elektromos gépek
- olajszármazékokból készült termékeket (műanyag, autógumi, parfüm és kozmetikai termékek stb.)
- élelmiszert és faipari termékek

Írta: Mordekai




Vissza az elejére Go down
https://fateofascariel.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom
Don't Hide Your Real Face





TémanyitásTárgy: Re: Ipari területek   Ipari területek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ipari területek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fate of Ascariel :: Fényév távolság :: Távoli tájakon :: Moszkva-