Megosztás
 

 Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Nemesis
Don't Hide Your Real Face

Nemesis
Dzsinn
make a wish!
☮ Főkarakter : Eldorien
☮ Kor : 708
☮ Hozzászólások száma : 33



TémanyitásTárgy: Re: Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis   Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis EmptySzomb. 28 Május 2016 - 21:08


Myärn & Nemesis
Have a little faith in me

A vadító éjszaka közepette volt annyi lélekjelenlétem, hogy beírjam magamat a telefonjába, s kicsenjem az ő számát, hiszen nem szándékoztam teljesen elengedni őt. Kétlem, hogy a házasság túlzottan kötné őt, nem is ezt akarom érvényesíteni, de másnaptól bár nem találkoztunk, mégis mentek olykor a pikáns smsek, mintha csak randiznánk, ismerkednénk. Volt róla szó, hogy lesz egy találkánk, amely végül füstbe ment valami céges mizéria miatt, azóta viszont nem merült fel a dolog, feltételezem dolgozik. Utána is néztem, tényleg híres személyiség, de csak addig terjedt a kutatásom, hogy mindenféle divatmagazinok címoldalán láthatom, az ascarieli körben nem túlzottan érdekelt, hogy kicsoda. Hogy egyáltalán körtag-e. Úgysem lényeg, hogy mennyire akarjuk ugráltatni egymást mindenféle piti világmegváltó ügyben, ez amúgy sem az én asztalom. Az már inkább, hogy mi módon tegyük izgalmasabbá a másik életét. Úgy vettem észre, hogy kölcsönösen tudtuk adogatni a gyeplőt, volt, hogy engednem kellett, s az is előfordult, hogy ő hódolt be az akaratomnak. A gyűrű amivel lekenyereztem, talán nem is feltétlenül a jegyességnek szólt, sokkal inkább annak, hogy egy öröklétű leány ha ránéz, biztosan évezredekig eszébe jut majd, hogy kitől kapta, és miért. Élem tovább az életemet, ezúttal éppen Venezula erőerdeibe kér kalauzolást valami brit pár, hogy mutassam meg a helyi látványosságokat. Példának okáért egy ősi guajibo templomot. A hódító spanyolok módszeresen kiírtották az őslakosokat, alig maradtak hírmondóba. A megbeszélt időponthoz képest kissé kések, végülis én vagyok a főszereplő, nem érdekel, hogy ők fizetnek. A pakolászókra egy pillantást sem vetek, csupán kopogtatással jelzem, hogy itt vagyok, s rágyújtok egy cigire. Nem vagyok olyan típus, aki nagyon eltátja a száját, de most mégis ez történik, ki is kapom belőle a bűzrudat, mielőtt még a földre pottyanna. Nehezen találom meg a hangomat.
- Mrs. Colt, szivi.. Hát te meg mit keresel itt? Te vagy a megrendelő? – Lépek hátra, hogy kinyissam az ajtót, ami remélhetőleg nem gyerekzáras. A hivató hátsó ülésről máris eszembe jut valami piszokság, na de ezt hagyjuk, nem kell a közönség.



Vissza az elejére Go down

Myärn
Don't Hide Your Real Face

Myärn
Tünde
our magic can rule your life
☮ Főkarakter : Myärn
☮ Kor : 587
☮ Hozzászólások száma : 69
☮ Tartózkodási hely : Mikor hol



TémanyitásTárgy: Re: Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis   Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis EmptyHétf. 16 Május 2016 - 20:36

Nemesis és Myärn



Szokásosnak induló nap, mikor megbízást kap az ember, hogy unatkozó dúsgazdagokat vezessen túrára az amazonasi esőerdő mélyére és ugyanolyan épségben ki is onnan. Főleg ez utóbbi tényező a fontos, ami korántsem egyszerű feladat, mert az elkényeztetett felső tízezernek sokszor elég álomvilágbeli elképzelése van az esőerdőről. Na nem mondom, hogy én sokkal többet tudnék. Ötszáz év alatt soha nem fordult meg a fejemben, hogy ilyen helyekre jöjjek, vagy hogy különösebben tudakozódjak róla. Azért nagyjából utánanéztem, mire számíthatok és kicsit tovább kutakodtam ehhez a wikipediánál, megnéztem néhány túlélős műsort erről - jó, annyira nem érdekelt, így beletekertem, főleg a kígyó- és giliszta- és kukacevős részeknél ugrottam egyet -, szóval nagyjából elfogadható csomagot szedtem össze. Szerintem. Nem tudom, Jack mit fog szólni hozzá. Ez mondjuk nem tart vissza attól, hogy kicsit kiakasszam férjemet, aki mit sem sejt róla, hogy én adtam neki a megbízást. Álnév, egyszerű trükk, és a Mr. és Mrs. Sattenbury név elég britesen újgazdagnak hangzik, ráadásul két személyt sejtet. Szóval mire Jack megérkezik, egy jó nagy adag bőrönddel, kofferrel és egyéb csomaggal találkozik, amiket egyre csak pakolnak felfele a kocsira, amivel Jack érkezett, hogy eljussunk addig, ameddig lehet, és onnan gyalog vagy valahogy tovább. Ennyi csomaggal elvi képtelenség lesz a dzsungelben közlekedni. De akárhogy erősködik majd Jack, a pakoló férfiak egyre csak folytatják és csak annyit mondanak: Mrs. Sattenbury-vel kell ezt megbeszélni. Az említett "Mrs. Sattenbury" pedig a másik kocsiban ül a mutogatások alapján. Elegáns kocsi sötétített üveggel, amiben ülök kényelmesen, mellettem az ülésen az igazi cuccom, s várom, mikor kopogtat be az ablakon Jack. Legnagyobb örömmel fogok inteni a sofőrnek, hogy engedje le az ablakot...
- Meglepetééés!  

"Nem nagy baj, ha az ember ellenséget szerez magának, legalább otthon érzi tőle magát." ©
Vissza az elejére Go down

Myärn
Don't Hide Your Real Face

Myärn
Tünde
our magic can rule your life
☮ Főkarakter : Myärn
☮ Kor : 587
☮ Hozzászólások száma : 69
☮ Tartózkodási hely : Mikor hol



TémanyitásTárgy: Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis   Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis EmptyHétf. 16 Május 2016 - 18:51

Amazónia



Dél-Amerika híres eőserdője, ahol nem telik el nap, hogy ne esne bőséges csapadék, állandó a forróság és a párás levegő, s még az éjszakák sem jelentenek komoly enyhülést, s az erdő tele van veszéllyel az óvatlan utazó számára.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
Don't Hide Your Real Face





TémanyitásTárgy: Re: Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis   Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis Empty

Vissza az elejére Go down
 
Amazóniai esőerdő - Myärn és Nemesis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fate of Ascariel :: Fényév távolság :: Távoli tájakon-