Megosztás
 

 El Rancho Motel (Bronx)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Ascariel
Don't Hide Your Real Face

Ascariel
Admin
i'm the leader
☮ Főkarakter : Caryeth, Eldorien, Ellael
☮ Hozzászólások száma : 336



TémanyitásTárgy: El Rancho Motel (Bronx)   El Rancho Motel (Bronx) - Page 2 EmptySzer. 8 Júl. 2015 - 22:02

First topic message reminder :


El Rancho Motel

Ez a motel teljesen egyedülálló, ugyanis az amerikai vadnyugatot idézi elő, mind kívülről, mind pedig belülről. Ha ránézünk az épületre, azonnal úgy érezhetjük, hogy valami western filmbe kerültünk, de ha belépünk az épület belsejébe, akkor már tényleg ott találhatjuk magunkat. Az egész előtér ilyen stílusban van kialakítva, de nem kell félni, a szobák teljesen normálisak és kényelmesek a vendégek számára. A szokásos díszítőelemek se maradhatnak ki egyébként, tehát a cowboy kalap, illetve a lelőtt, kitömött állatfejek, na meg a falakon a régi tájakat és térképeket idéző képek sem.



Vissza az elejére Go down
https://fateofascariel.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet

Lyrn Do'Kael
Don't Hide Your Real Face

Lyrn Do'Kael
Tünde
our magic can rule your life
☮ Főkarakter : ₪ Caryeth
☮ Kor : 308
☮ Hozzászólások száma : 62



TémanyitásTárgy: Re: El Rancho Motel (Bronx)   El Rancho Motel (Bronx) - Page 2 EmptySzer. 15 Júl. 2015 - 21:39






Fionn & Lyrn



Egy gyors telefon és tehetek mást, mint hogy ugrok is? Naná, hogy nem, pedig épp a kedvenc kávém elfogyasztása közepén jártam és pont arra készültem, hogy a délután további részét laza semmittevéssel töltsem el, mert hogy jelenleg nincs olyan futó ügyem, amiben bármiféle érdemi előrelépést is elérhetnék. Erre... mindenféle előrejelzés, vagy előzetes egyeztetés nélkül már jöhetek is, csak mert kaptam egy telefont, csak mert az illető felettem áll, még ha nem is közvetlen vonalon. Habár hallottam én már pletykákat... rosszmájúakat persze, de hát nem csoda, ha mifelénk az alsóbb körökben mindig suttognak ezt azt. Az angyal és a démon elég jóban vannak ott Eldorien nagyúr alatt közvetlenül, hát persze hogy akadnak, akik azt suttogják, hogy a faji ellentét ellenére okkal vannak ennyire jóban. Hogy ez szimpla rosszindulat-e, vagy másról van szó az már nem az én dolgom, no mg ha van köztük egy kis enytyempentyem az sem az én ügyem, csak remélem, hogy ez nem fogja akadályozni az angyalt abban, hogy ha kell akkor ütősen csapjon oda. Remélhetőleg Eldorien nagyúr van annyira eszes, hogy nem emel maga alá olyanokat, akik nem elég rátermettek, nem lenne jó, ha Bronx azért sínylené meg, mert olyan valakivel kell együtt dolgoznom, aki túlságosan sokat terpeszkedik a maga kis úri pozíciójában, a helyett, hogy cselekedne is. Bár azt mondák, hogy Fionn nagymester elég gyakorta edzi magát és mozdul ki, gondolom egyébként nem kimondottan gyenge kis lakhelyéről. Nem vagyok én féltékeny, de gondolom az én lakásom jó párszor elférne a felsőbb körök vezetőinek rezidenciában...
Nem öltöztem nagyon túl egyébként és motorral érkezem. Nem vagyok oda a kocsikért, túlságosan zártak, repülni pedig egyébként sem tudok, és amúgy sem közlekedünk Bronxban a saját formánkban. Persze itt sok a pletyka, amiknek az emberek nagy része nem hisze, de még sem érdemes azért kockáztatni lehetőség szerint. Nem sokkal később már parkolok. A telefonom készenlétben a farzsebben. Fekete farmer van rajtam, egy fekete hímzett női inggel, ami túlságosan nem, éppen hogy csak a kényelem miatt van kigombolva pár felső gombján. A hajam az egyedüli, ami feltűnő, de elég kicsit ráerősítenem a sötét aurára, és azt is el tudom rejteni. Egyelőre nem kell. Parkolok, a motort a kis moteltől távolabb állítom le, nem közvetlenül a bejáratnál, csak aztán dőlök neki finoman. Nincs nagy súlyom, nem fogom eldönteni véletlenül sem motort. Az utat fürkészem. Vajon mennyire fontos ez a fickó? És vajon milyen? Olyan, amilyennek mondják, vagy ne gondoljak róla azért túl sokat? Mégis csak angyalról van szó. Igazán megnéznék egy angyalt egyszer angyali alakjában, kitárt szárnyakkal. Jó tudom... láthattam volna már, de túl sok időt töltök a saját dolgaimmal és valahogy eddig még erre nem került sor. Nem vagyok még olyan idős, hogy mindent láthattam volna, arról már nem is beszélve, hogy életem első 35 évét emberként töltöttem, aztán évtizedeket Nelliában, ahol nem találkoztam másokkal. Majd idővel... időm végülis elvileg sok van még, kivéve persze akkor, ha valami felsőbb erő úgy dönt, hogy eltesz láb alól, de azt hiszem már akkor is bőven jobb és hosszabb életet éltem, mint amit édesanyám valaha is remélhetett nekem.


Vissza az elejére Go down

Ascariel
Don't Hide Your Real Face

Ascariel
Admin
i'm the leader
☮ Főkarakter : Caryeth, Eldorien, Ellael
☮ Hozzászólások száma : 336



TémanyitásTárgy: El Rancho Motel (Bronx)   El Rancho Motel (Bronx) - Page 2 EmptySzer. 8 Júl. 2015 - 22:02


El Rancho Motel

Ez a motel teljesen egyedülálló, ugyanis az amerikai vadnyugatot idézi elő, mind kívülről, mind pedig belülről. Ha ránézünk az épületre, azonnal úgy érezhetjük, hogy valami western filmbe kerültünk, de ha belépünk az épület belsejébe, akkor már tényleg ott találhatjuk magunkat. Az egész előtér ilyen stílusban van kialakítva, de nem kell félni, a szobák teljesen normálisak és kényelmesek a vendégek számára. A szokásos díszítőelemek se maradhatnak ki egyébként, tehát a cowboy kalap, illetve a lelőtt, kitömött állatfejek, na meg a falakon a régi tájakat és térképeket idéző képek sem.



Vissza az elejére Go down
https://fateofascariel.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom
Don't Hide Your Real Face





TémanyitásTárgy: Re: El Rancho Motel (Bronx)   El Rancho Motel (Bronx) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
El Rancho Motel (Bronx)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pelham Garden Motel (Bronx)
» Jacobi Medical Center (Bronx)
» Bronx Zoo (Bronx)
» McDwyer's Pub (Bronx)
» Bay Plaza (Bronx)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fate of Ascariel :: A nagyvilág :: New York-